STATUS QUO

На кордоні у Краковці пікетують водії вантажівок (фото)

Водії вантажівок заблокували українсько-польський кордон у Краковці. На кордоні накопичилось близько 700 вантажівок. Про це повідомляє ZAXID.NET

У середу, 6 грудня, дорогу до пункту пропуску Краковець перекрили водії вантажівок, які кілька днів стоять у черзі, щоб перетнути кордон з Польщею. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі патрульної поліції Львова.

"Дуже повільно працює митниця. Машини стоять у черзі з неділі і не можуть заїхати на термінал. Зараз черга є довжиною 8 кілометрів, машин 700 точно є", – розповів водій однієї з вантажівок.

За його словами, станом на 13:45 водії перекрили дорогу до пункту пропуску, на місце приїхала поліція, що хоче оштрафувати протестувальників за перекриття руху транспорту. Рух транспорту у обидві сторони зупинений.

Речник Львівської митниці Роман Макар пояснив, що митниця працює у штатному режимі.

"Проблема у тому, що до 2 грудня країна не отримала міжнародні дозволи на автомобільні перевезення по країнах Європи. І тільки з суботи, з другої ночі ці дозволи почали видавати. У зв’язку з цим і виникли черги, тобто до того машини не їхали, а зараз вони отримали ці дозволи і почали їхати", – сказав Роман Макар.


Водители грузовиков заблокировали украинские-польскую границу в Краковце. На границе скопилось около 700 грузовиков. Об этом сообщает ZAXID.NET

В среду, 6 декабря, дорогу к пункту пропуска Краковец перекрыли водители грузовиков, которые несколько дней стоят в очереди, чтобы пересечь границу с Польшей. Об этом ZAXID.NET сообщили в пресс-службе патрульной полиции Львова.

"Очень медленно работает таможня. Машины стоят в очереди с воскресенья и не могут заехать на терминал. Сейчас очередь является длиной 8 километров, машин 700 точно есть", - рассказал водитель одного из грузовиков.

По его словам, по состоянию на 13:45 водители перекрыли дорогу к пункту пропуска, на место приехала полиция, хочет оштрафовать протестующих за перекрытие движения транспорта. Движение транспорта в обе стороны остановлен.

Представитель Львовской таможни Роман Макар пояснил, что таможня работает в штатном режиме.

"Проблема в том, что до 2 декабря страна не получила международные разрешения на автомобильные перевозки по странам Европы. И только с субботы, с двух ночи эти разрешения начали выдавать. В связи с этим и возникли очереди, то есть до того машины не ехали, а сейчас они получили эти разрешения и начали ехать", - сказал Роман Макар.

comments powered by Disqus