STATUS QUO

Львів'янин спробував обікрасти аптеку на вулиці Володимира Великого

На вулиці Володимира Великого у Львові невідомий намагався обікрасти аптеку. Його було затримано "холодним слідом". Про це повідомляє Управління поліції охорони у Львівській області.

Працівники групи реагування Управління поліції охорони у Львівській області затримали зловмисника, який зламав вхідні двері аптеки та, побачивши встановлену сигналізацію, намагався зникнути.

О 22.47 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони Львівщини надійшов сигнал "тривога" з аптеки, що у м. Львові по вулиці Володимира Великого. На місце було скеровано групу реагування поліції охорони. Прибувши за вказаною адресою, поліцейські охорони виявили зламані вхідні двері аптеки. Обстежуючи територію навколо, правоохоронці виявили свіжі сліди ніг на снігу, які привели до зловмисника, якого було затримано. Ним виявився 38-річний мешканець Львова.


На улице Владимира Великого во Львове неизвестный пытался ограбить аптеку. Он был задержан "холодным следом". Об этом сообщает Управление полиции охраны Львовской области.

Работники группы реагирования Управления полиции охраны во Львовской области задержали злоумышленника, который взломал входную дверь аптеки, но увидев установленную сигнализацию, пытался скрыться.

В 22.47 на пульт централизованного наблюдения Управления полиции охраны Львовщины поступил сигнал "тревога" из аптеки, что в пгт. Львове по улице Владимира Великого. На место была направлена группа реагирования полиции охраны. Прибыв по указанному адресу, полицейские охраны обнаружили сломанные входные двери аптеки. Обследуя территорию вокруг, правоохранители обнаружили свежие следы ног на снегу, которые привели к злоумышленнику, который был задержан. Им оказался 38-летний житель Львова.

comments powered by Disqus