STATUS QUO

Відомі блогери презентували відео про зимовий Львів

Львівські блогери презентували випуск про Львів, який показує місто взимку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Команда Blog 360 показала Львів у своєму новому випуску, що показує різні аспекти міста. Команда відвідала музей, який вважається найбільшим в Україні, показала найвищу будівлю міста та спробувала на собі особливості галицької кухні.

Блогерами є львівські журналісти, які ведуть Blog 360, де показують різні міста, місця, події. У випуску про Львів глядач має нагоду послухати львівський орган та побачити його "зсередини", побачити львівську зиму, коли гості можуть покататися на ковзанці у самому центрі міста, на санках, відвідати Різдвяний ярмарок.

Довідка SQ. Blog 360 - перший україномовний проект про подорожі Україною, який було створено у лютому 2016-го року. Проект показує усі особливості українських міст та унікальних локацій на карті України. Blog 360 поєднав спільною ідеєю журналістів, мандрівників, юристів і навіть поліцейського. Головна мета проекту – створення якісного україномовного і цікавого контенту про подорожі і здоровий спосіб життя. Blog 360 має власний Youtube канал, сайт з текстовим контентом, а також сторінки у соцмережах.


Львовские блогеры представили выпуск о Львове, который показывает город зимой. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Команда Blog 360 показала Львов в своем новом выпуске, показывающем различные аспекты города. Команда посетила музей, который считается крупнейшим в Украине, показала самое высокое здание города и попробовала на себе особенности галицкой кухни.

Блогеры - львовские журналисты, ведущие Blog 360, где показывают разные города, места, события. В выпуске о Львове зритель имеет возможность послушать львовский орган и увидеть его "изнутри", увидеть львовскую зиму, когда гости могут покататься на катке в самом центре города, на санках, посетить Рождественскую ярмарку.

Справка SQ. Blog 360 - первый украиноязычный проект о путешествиях по Украине, который был создан в феврале 2016 года. Проект показывает все особенности украинских городов и уникальных локаций на карте Украины. Blog 360 соединил общей идеей журналистов, путешественников, юристов и даже полицейского. Главная цель проекта - создание качественного русскоязычного и интересного контента о путешествиях и здоровом образе жизни. Blog 360 имеет собственный Youtube канал, сайт с текстовым контентом, а также страницы в соцсетях.

comments powered by Disqus